צ'וטטו איתנו חייגו 054-544-4681
STAND WITH ISRAEL

וואטסאפ

תדמית

דומיין

חנות

צרו קשר

עדכונים על וורדפרס שחייבים לדעת

דף הבית » עדכונים על וורדפרס שחייבים לדעת

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
מאמרים עדכונים על וורדפרס שחייבים לדעת
מערכת ניהול התוכן וורדפרס

בהשוואה למתחרים וורדפרס היא מערכת שכל הזמן גדלה ומתפתחת הן מבחינה טכנולוגית והתממשקות למגוון רחב של פתרונות שקיימים בשוק, בדגש על הזמן הקצר שלוקח מרגע חיפוש פתרון כלשהו ועד להטמעה באתר.

בונה דפים ויזואלי

כיום במערכת ניהול תוכן וורדפרס קיימים עשרות בונה דפים ויזואלים המאפשרים לכם ליצור דפים מעוצבים .שפשוט נראים טוב מבלי הצורך בידע קודם בתכנות או עיצוב כלל, למעשה המגוון כל כך רחב שיש לא מעט סרטוני הדרכה בפלטפורמות החברתיות השונות כגון יוטיוב ועוד, אשר יספקו לכם את כל המידע הנחוץ לשימוש בסיסי ואף מתקדם בבונה דפים ויזואלי כזה או אחר, באופן כזה שעקומת הלמידה הולכת ונהיית תלולה יותר, ועל ידי כך ניתן לשלוט באותם בונה דפים די מהר.

בונה טפסים ויזואלי

כאשר מקימים אתר אינטרנט, אחד השלבים שצורכים די הרבה זמן, זה ליצור טפסים מותאמים אישית לצרכים שלנו, זאת כל עוד עלינו לפתח טופס מ 0, מה שלרוב מסתכם בתשלום למפתח שיבנה לנו טופס שכזה. עם מערכת ניהול התוכן וורדפרס ניתן בקלות בעזרת בונה טפסים ויזואלי ליצור טפסים פשוטים וגם מורכבים תוך זמן קצר ושוב ללא צורך בידע מוקדם בתכנות או עיצוב כלשהו, למעשה התהליך די פשוט בעזרת שימוש בכלי שמאפשר לנו לגרור איזה שדות שנרצה, למקם אותם לפי הלוגיקה שלנו ואף להוסיף הערות מותאמות לגולש.

תפריט ניווט

במערכת ניהול התוכן וורדפרס קיימים אלפי תבניות (Appearance / Themes) שפשוט הופכים את ה"פרויקט" ליצור תפריט ניווט למשחק ילדים, זאת משום שהעיצוב ומיקום הפריטים בתפריט כבר מוגדרים מראש וניתן בקלות להוסיף, לשנות ולמחוק לפי המגוון הרחב של אותה תבנית שבחרנו.

פוטר, החלק האחרון

אחד המרכיבים החשובים ביותר באתר אינטרנט שלרוב מקבל פחות יחס משהוא באמת צריך, לרבות מנועי חיפוש כמו גוגל, הפוטר מהווה רכיב מאוד חשוב כאשר בונים אתר הן מבחינת קידום, על מנת שנוכל ליהיות מדורגים גבוה יותר ומהבחינה של שיפור הביצועים של האתר. עם מערכת ניהול התוכן וורדפרס ניתן ליצור פוטר שעונה לכל הסטנדרטים בעזרת תבנית שבחרנו די בקלות, חשוב להבין וליצור מבנה נכון של פוטר, שכן מבנה לא נכון עלול להוביל לדירוג נמוך של האתר בגוגל ואף להשפיע על הביצועים של האתר.

דילוג לתוכן